Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 hello hello

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
emii
i wanna rock your body
emii


Parašiau : 404
Čia apsigyvenau : 2011-05-28

Personažas
Vardas: Kibum
Sąskaita: 1000円
Amžius: 19

hello hello  Empty
RašytiTemos pavadinimas: hello hello    hello hello  EmptyPir. 05 30, 2011 2:01 pm

labas, žmogau !!
šiandien diena buvo tiesiog nuostabi .. viskas prasidėjo, kaip manęs vos nenutrenkė mašina (LOL). nors ne, prasidėjo nuo to kaip aš pramiegojau D: anyway, mokykla buvo dar didesnė nuostabybė. pirmos dvi pamokos - anglų ir, nes tik aš sugebu gauti FUCKIN' 2 !! nors realiai aš jau dėjau. žmoooonės, man jau ATOSTOGOS !! nu ok, mano smegeninei D: trečia pamoka matematika - NORIU VALGYT !! nes tik aš sugebu pamiršti visus pinigus namuose D: ok, aš gi turiu gerų draugių, kurioms nesunku man valgyt duoti, nes dažniausiai jos mano "pietūs" (LOL, dažniausiai tai būna 10 porcijų ledų) suvalgo .. :D per matieka draugė man liepė verti pakabuką, lol. ok, karoliukai buvo tokie osum shine'iškų spalvų, kad būtinai turėjau juos išmėtyti po visą klasę (LOL) .. taigi, nevėriau pakabuko, o rinkau trupinėlio dydžio karoliukus. patikėkit, buvo linksma !! visgi po matematikos valgyti negavau ir nuėjau į lietuvių. nuėjau į kontrolinį, kuris sušiko mano savaitgalį, nes turėjau kalti ._.'' bet kaip buvo lengva, be reikalo 10 minučių sėdėjau prie visko ir mokiausi (LOL, taip tik 10 min ..) :D po keturių pamokų PAGALIAU gavau valgyti !! suriaumojau karamelinę bandelę ir braškinius ledus (buvo neskanūs ledai, lol) 8D pasibaigus pertraukai su drauge nuėjom į techno kabinetą, o dar dvi durneles (taip vadinu savo geriausias drauges, lol) palikome valgykloje, kurios valgė .. JOS SUDEGĖ !!!!!! lol, rimtai D: vos tik prasidėjus pamokai, pasiruošus viską ir pradėjus darbą, mus išvarė iš mokyklos .. like mokytojas pasakė "treniruojamės jeigu įvyktų gaisras" D: ok ok, treniruokitės, mažai liko, kol mano nervai trūks ir uždegs mokyklą :D kaip visi išėjo į lauką (lol, mūsų klasė išėjo į mokyklos kiemą ir linksmai "degė"), tos dvi durnelės sėdėjo valgykloje ir darė niam niam. fak, pamiršau joms palinkėti skanaus degimo, lol. kaip visas š baigėsi grįžom į klases ir jos biški vėliau atėjo. mokytojas iš karto surėkė ant jų, kad JOS SUDEGĖ !!! lol .. prasedėjau dvi techno pamokas dirbdama su pakabuku. THX GOD, namo. nors bb namo, draugė nusitempė į skaityklą ir liepė rodyti naują shinee mv, bl D: nu ok, parodžiau .. patenkinta? lol, pagaliau namuose. valgiau kinišką vištieną, po kurios burnos vos su fairy neploviau D: nu supratote, kad buvo velniškai aštru ir dieviškai skanu, lol :D paskui gavau bananų ir kivių kokteilį .. viskas būtų tobula, jeigu nebūtų į jį pridėję cukraus. toliau nieko nepasakosiu, nes nieko įdomaus. ir niekada (bent jau dažniausiai) nepasakosiu savo vakarų, nes jie neįdomus. nebent naktis galiu papasakot, jos tikrai gerulės. so that's all, lol
Atgal į viršų Go down
emii
i wanna rock your body
emii


Parašiau : 404
Čia apsigyvenau : 2011-05-28

Personažas
Vardas: Kibum
Sąskaita: 1000円
Amžius: 19

hello hello  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: hello hello    hello hello  EmptyPir. 05 30, 2011 8:49 pm

nežinau kur dar galiu pasireikšti, pasisakyti nuomonę, tad čia tai padarysiu. ok ..
OUTSIDER - KIETAS BERNIUKAS !!

pirmą kartą išgirdus klausiau įsižiojus. nu ok, visada klausau įsižiojus, nes tai yra osum. tokius žmonės aš gerbiu ypač. taigi, žemai lenkiuosi šiam vaikinukui ir saldžių, mielieji !!
Atgal į viršų Go down
emii
i wanna rock your body
emii


Parašiau : 404
Čia apsigyvenau : 2011-05-28

Personažas
Vardas: Kibum
Sąskaita: 1000円
Amžius: 19

hello hello  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: hello hello    hello hello  EmptyAntr. 05 31, 2011 12:57 pm

žinoma, miegoti tada nenuėjau :D su Yoseob pavalgėm kokosinio/šokoladinio pyrago :3 tuomet aš jį užmečiau už spintelės netyčia ir žvengdama žiūrėjau kaip Yoseob jį bando ištraukti, bet dėja jam nepavyko, taigi teko traukti man - irgi nepavyko. bendrom pastangom šiaip ne taip ištraukėm D: tuomet nuėjome miegoti .. kad jūs žinotumėt kaip karšta su juo miegoti :( užmigau ir susapnavau kažkokius vaiduoklius ir pabudau šoko būsenoje .. aw, gavau hug'ą nuo jo ir vėl užmigau. sapnavau: su kažkokia nepažįstama ateities drauge vaikščiojame kieme. pamatėme big bang'us stovinčius ratuku ir kažką šnekančius. aš jai pasakiau, kad mano klasiokas turi lygiai tokius pačius batus kaip pas G-Dragon'ą. ta kaip beprotė puolė prie jo ir įsikabino į koją, bandė atimti batą. GD bėgo nuo jos ant vienos kojos, o ji įsikabinus jam į dešinę koją bandė nuimti batą. bėgiojo po šalia esančią pievelę. šone viską stebėjau ir lūžau tiesiog. kiti big bang'ai kažkur dingo. GD prabėgo pro mane ir prašė pagalbos, nusivaliau juoko ašaras ir padėjau draugei nuimti jo batą. AW, jo kojinė buvo raudona :D taigi, draugė laiminga su batu kažkur nuėjo, o aš GD pakviečiau į svečius vakarienės. vienabatis ir 12-metė mergaitė nuėjo namo. pavakarieniavom ir tada dar pasiūliau GD pernakvoti. parodžiau jo lovą ir pati nuėjau miegoti. negalėjau užmigti ir išgirdau kaip kažkas įėjo į mano kambarį. žinoma, tai buvo GD. netikėtai jis atsidūrė mano lovoje ir žinot kaip viskas baigėsi (LOL, 12-metė su 25-mečiu) .. tada pramerkiu akis ir pasižiūriu į laikrodį. šyptelėju ir užspiegiu per visą namą. FUUUUUCK, pramiegooooooojau. greitai susiruošiau ir tralialia. nuėjau į mokyklą ir pažiūrėjau kaip šoka mano klasė - LIEVAI. nors žinot, pasirodė geriausiai. jau taip visi lievai sušoko :( jau geriau aš būčiau viena pašokus lucifer :D tuomet nuėjau pas draugę, pas ją pabuvau šiek tiek ir grįžau namo. kaka mama, pamiršo man 50 litų nuimti iš kortelės, nes rytoj išvažiuoju į trakus. atsipjoviau nuo vakar likusio kokosinio/šokoladinio pyrago ir įsidėjau į indelį (rytojui) .. pavalgiau sausų pusryčių (mano pietus, lol) ir nuėjau prie pc. tuomet grįžo mama ir parnešė dar visokių skanėstų. žino, kad man tokiems labai sunku atsispirti, tai specialiai neša ir neša D: ir taip stora aš, mū DDDDDD: dabar sėdim su Yoseob prie pc ir geriam bananinį miau =w='''
Atgal į viršų Go down
v.
Pūkuotas idiotas
v.


Parašiau : 70
Čia apsigyvenau : 2011-05-29
Man : 28

Personažas
Vardas:
Sąskaita: 1000円
Amžius:

hello hello  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: hello hello    hello hello  EmptyAntr. 05 31, 2011 1:40 pm

emii rašo:
negalėjau užmigti ir išgirdau kaip kažkas įėjo į mano kambarį. žinoma, tai buvo GD. netikėtai jis atsidūrė mano lovoje ir žinot kaip viskas baigėsi (LOL, 12-metė su 25-mečiu) ..
pz.. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
emii
i wanna rock your body
emii


Parašiau : 404
Čia apsigyvenau : 2011-05-28

Personažas
Vardas: Kibum
Sąskaita: 1000円
Amžius: 19

hello hello  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: hello hello    hello hello  EmptyAntr. 05 31, 2011 1:41 pm

ikr! :DDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





hello hello  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: hello hello    hello hello  Empty

Atgal į viršų Go down
 
hello hello
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: PandaBears :3 :: my life-
Pereiti į: