Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Mo apiplyšus knygutė ~

Go down 
AutoriusPranešimas
Jyou
wtf mania
Jyou


Parašiau : 665
Čia apsigyvenau : 2011-05-26
Man : 27

Personažas
Vardas: Jyou
Sąskaita: 1000円
Amžius: ~25metai

Mo apiplyšus knygutė ~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mo apiplyšus knygutė ~   Mo apiplyšus knygutė ~ EmptySk. 05 29, 2011 6:29 am

2011.05.29

Sumaniau vėl kažkam pasakoti viską ką matau. Mano matomas spalvas, žmones...
Žodžiu!
Vakar vėl susitikau su Usau ^^ Taip miela pamatyt artimą draugę. Manau vasarą pas ją nuvažiuosiu. Šįkart pati. Aišku, vėl pešimės dėl kompo xDD
Kaip visada. Bet man patinka pasijausti taip, lyg turėčiau sesę.
Vasara... Ji... beprotiškai arti. Vienu noriu, kitu jos nenoriu. Visai nenoriu kad baigtųsi mokslai... Pasiilgsiu savo mielos, nuprotėjusios ir mokytojų ,,kančios'' klasės. Jie nerealūs!
Ir... blah blah blah. Nebeturiu ką sakyt :D Ką nors sumastysiu xD
Atgal į viršų Go down
Jyou
wtf mania
Jyou


Parašiau : 665
Čia apsigyvenau : 2011-05-26
Man : 27

Personažas
Vardas: Jyou
Sąskaita: 1000円
Amžius: ~25metai

Mo apiplyšus knygutė ~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mo apiplyšus knygutė ~   Mo apiplyšus knygutė ~ EmptyPir. 05 30, 2011 4:16 pm

2011.05.30

Boring land'as!
Aišku, tas boring land'as turi gerųjų savybių. Viena iš tų kad kartais nebūna pamokų. Pvz: šiandien. Cheeeemijos. That iz cool!~
Pastaba: neeiti su maike kuri atidengia pečius - o tiksliau - liemenėlės šleikutes. Galima vienos iš jų netekti.
Sooo, jei supratot šiandien netekau liemenėlės šleikutės :D Kažkas sumanė timptelti už jos, tuo pačiu sukelti ir man mažytį skausmą ir ją netyčia nuplėšti. Aišku nesužinojo. Bent tiek gerai.
Dipsis pasitiko mane iš mokyklos. Vienintelis. Jei kam neaišku: mano tarantuliukas :DD
ViViD gerai atpalaiduoja smegeninę. Tikrai. Jei nori atsipalaiduoti girdėdama(s) gražų balselį - kreipkis į ViViD!
Geriau jau nutilsiu, nes nieko įdomau nebesuregsiu, sooo, bye-bye ^^
Atgal į viršų Go down
Jyou
wtf mania
Jyou


Parašiau : 665
Čia apsigyvenau : 2011-05-26
Man : 27

Personažas
Vardas: Jyou
Sąskaita: 1000円
Amžius: ~25metai

Mo apiplyšus knygutė ~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mo apiplyšus knygutė ~   Mo apiplyšus knygutė ~ EmptyAntr. 05 31, 2011 10:28 am

2011.05.31
13:28
Didžiuojuosi savim!!! Nušluoščiau visoms panoms nosis!
Visų pirma šiandien buvo diena kai turėjom bėgt ,,6 minutes''. T.y. per tas minutes bėgti stadione ratus.
Ir ką? Aš pagerinau savo rezultatą. Per tokį karštį. 27 laipsnius šilumos o.O
Kas kad pagerinau tik 10 metrų. Tai yra daug. Man.
Noriu ledų. Bet man negera. Ir svaigsta galva... Plius atrodė bebėgdama mirsiu. Rimtai. Pradėjo graužti gerklę. Kosėju. Ryte irgi kosėjau, taigi garantuoju kad prieš atostogas apsirgsiu. Rimtai -.-

Ok, grįšiu vėliau :DD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mo apiplyšus knygutė ~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mo apiplyšus knygutė ~   Mo apiplyšus knygutė ~ Empty

Atgal į viršų Go down
 
Mo apiplyšus knygutė ~
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: PandaBears :3 :: my life-
Pereiti į: